420PEOPLE: Tvůrčí pohybový atelier s DJem

420PEOPLE: Tvůrčí pohybový atelier s DJem

Čt 3. září 2020 17.00
La Fabrika, Komunardů 1001/30, Praha
Alternativní
Soubor přináší tvůrčí, pohybový a hudební ateliér k nově připravované premiéře 420PEOPLE: OHNĚ STROJE. Speciální fúze tří osobností, kteří stojí za nově připravovanou inscenací, propojí společně s účastníky prvky z premiérové choreografie, prvky ze současného tance a elektronické i klasické hudby. Choreograf Václav Kuneš, choreografka Sylva Šafková a hudebník, DJ a producent Pierre Urban společně provedou 3 hodinovým ateliérem, který je určen pro všechny zájemce.
„Boj řeči a těla aneb Když nechceš prohrát kvůli vlastnímu strachu, musíš se naučit kontrolovat oheň.“
To je tématem nové premiéry 420PEOPLE. Představení o konkurzu na život dává vzniknout propojení tanečním dialogům pro jednu herečku, tři tanečníky, DJ a loutku. Propojení pohybu, slov, zvuků, těl i věcí v hlavní roli s herečkou Chantal Poullain ukáže pomyslnou cestu životem vs. bojem, který všichni denně zažíváme. Hlavní je při tom ale neztratit humor a nadhled.
Tento tvůrčí ateliér vychází z pohybového materiálu premiéry OHNĚ STROJE, kterou budou diváci moci vidět online už v listopadu 2020 a živě v divadle La Fabrika v lednu 2021.