A Simple Space

A Simple Space

Čt 12. listopadu 2020 19:30
Jatka78, Jateční 1530/33, Praha
zrušeno
Simply Space je surová a dynamická podívaná, která umí zahrát i na jemnou notu. Precizní výkony umělců a dokonalá choreografie jsou podpořeny strhujícím rytmem bicích. Akrobatické kousky jsou publiku prezentovány s takovou důvěrou, že okamžitě pocítí záplavu energie a naprostého souznění. Není divu, že diváci se během vystoupení zcela ponoří do toho, co se odehrává na scéně.
Stejně jako u ostatních show, i zde company Gravity & Other Myths záměrně opomíjejí obvyklou divadelní strojenost. Místo výrazného líčení, kostýmů, osvětlení či náročné scénografie se Australané vydávají jiným směrem. Publiku nic neskrývají, naopak jej přivádí do těsné blízkosti a ukazují mu zákulisí celého představení. Právě v těchto podmínkách artisté ze sebe vydávají to nejlepší. Jsou tlačeni až na samotnou fyzickou hranici, ztrácejí zábrany a nebojí se čelit riziku vlastního selhání či slabosti.
V červnu 2018 Jatka78 uvedla vyprodanou show Backbone. Australští Gravity & Other Myths patří k špičce světového nového cirkusu. Pravidelně sbírají významná ocenění na nejprestižnějších světových festivalech.