Alenka v kraji zázraků

Alenka v kraji zázraků

Ne 21. dubna 2019 10:30
Divadlo Hybernia, náměstí Republiky 3/4, Praha
Muzikál
Koupit vstupenky
Přehrát video
Výpravný pohádkový muzikál plný hvězd s úchvatnými kostýmy Martina Černého a hudbou Vašo Patejdla. Na jevišti kromě dospělých uvidíte i rekordní počet dětí. Všichni tančí, zpívají a hrají jako o život. Přijďte se svými dětmi do říše snů a fantazie.

Kdo by neznal Alenku a její fantastická dobrodružství a podivná setkání v říši divů, či v říši za zrcadlem, jak jsou zachyceny v příbězích Lewise Carrolla. Alenčin svět snů, zázraků, dobrodružství, ale i svět životní moudrosti a pochopení, ožívají ve zcela nové podobě v původním českém rodinném muzikálu Alenka v kraji zázraků. Alenka se tu opět setká s Kloboučníkem, Zajícem Březňákem, Houseňákem, komickými dvojčaty, přemoudřelým Valibukem, potrhlým rytířem a především s vypočítavou, zlou, svůdnou Srdcovou královnou, i s laskavou Bílou královnou a uspěchaným Bílým králíkem. Všechny ty postavy Alence něco připomenou, něco vysvětlí a dost možná leccos řeknou také dnešním dětem. A dost možná i dnešním dospělým.

Po dvou velice úspěšných, také rodinných muzikálech, Kapka medu pro Verunku a Sněhová královna, uvádí v divadle Hybernia společnost Pixa-pro.

Délka představení: 2 hodiny a 30 minut i s přestávkou, v divdle jsou k dispozici podsedáky.
Vaše děti dobře uvidí i ze zadních míst což umožňuje i hlediště, které se zvedá jako v kině.

Držitelé průkazů ZTP a ZTP/P mají vstupenky se slevou 50%, které lze zakoupit pouze na obchodním oddělení naší společnosti.

Tvůrčí tým:
Scénář: Alena a Jan Pixovi, Hudba: Vašo Patejdl, Texty písní: Kristýna Pixová, Režie: Matěj Balcar, Choreografie a asistent režie: Petra Parvoničová, Kostýmy a scéna: Martin Černý, Lightdesign: Pavel Dautovský, Producent: Lenka Pixová

Hrají: 
Michaela Kuklová, Dagmar Patrasová, David Gránský, Anna Julie Slováčková, Brigita Cmuntová, Michaela Sejnová, Bořek Slezáček, Michaela Nosková, Ivana Korolová, Ernesto Čekan, Martina Pártlová, Jana Zenáhlíková, Petr Kutheil, Felix Slováček jr., Jan Fanta, Petr Ryšavý, Richard Pekárek, Juraj Čiernik, Mirek Hrabě, Filip Hořejš, Štěpán Piller, Lukáš Adam, Andrea Hauerová, Eliška Ochmanová, Jan Vlas, Kateřina Průšová, Marek Lambora, Viktorie Tandlerová, Alžběta Hujerová, Petr Macháček, Petr Šudoma, David Bouša, Vlasta Žehrová, Barbora Rajnišová, Aleš Kohout, Oldřich Smysl, Vít Bečvář, Matyáš Kožíšek, Dominick Ross, Mikuláš Matoušek