Cabaret des Peches: Představení o ničem

Cabaret des Peches: Představení o ničem

Pá 1. května 2020
Cabaret des Péchés, Dominikánského náměstí 2, Brno
V momentální situaci se snažíme zaměřit na to, jak posílit nový start Cabaretu. Vzhledem k tomu, že máme za sebou půlrok fungování, chceme toho využít a posunout Cabaret na další úroveň - nicméně bez nákladů. Ale myslíme velmi pozitivně a věříme, že brzy otevřeme a budeme tu zase pro naše hosty a umělce. Bohužel to bude probíhat s minimálními měsíčními náklady, ale zážitek podle nás není o penězích, ale atmosféře. A do ní dáme všechno!
Každopádně stále zůstáváme nohama na zemi a bylo třeba udělat určitá opatření ke snížení nákladů, abychom byli vůbec schopní někdy otevřít. Čím více se karanténa posunuje, tím se nám Cabaret dostává do situace, zda vůbec bude možné otevřít. Měsíční náklady na udržení podniku se pohybují v cifrách přesahující milion korun - konkrétně 1,5 mil.
Částka je to obrovská a vzhledem k celé situaci, víme, že teď řešíme finanční situaci úplně všichni. Proto bychom chtěli udělat takový „malý“ dobrý skutek. Chtěli bychom vybrat částku 100 000 Kč na realizaci Muzikálové letní školy pro děti, kterou vede Braňo Polák spolu s dalšími kolegy v oboru. Škola bude probíhat v našich prostorách a zatímco jeviště poskytneme dětem, pro rodiče bude prostor si odpočinout u kafe, francouzských dezertů nebo třeba i nějakého toho drinku. A tím nás podpoříte nejvíce.
I malá částka pomůže - v této době budeme vděční za jakoukoliv. Děkujeme a moc si vážíme toho, že nám s tímto malým skutkem pomůžete a na malé budoucí herce se třeba přijdete podívat. My tam budeme pro vás a snad vše společně dáme do původního stavu!