Čínský národní cirkus – Čínský nový rok 2021

Čínský národní cirkus – Čínský nový rok 2021

So 16. ledna 2021 19:00
Poprvé v historii přijíždí do České republiky ČÍNSKÝ NOVOROČNÍ CIRKUS ! Tato unikátní show od producentů u nás velmi úspěšného ČÍNSKÉHO NÁRODNÍHO CIRKUSU představí ve dvou a půl hodinovém programu to nejlepší z moderní i tradiční čínské akrobacie.

V lednu 2021 se v 6 městech ČR představí 30 špičkových artistů přímo z Číny s 30 oceněnými výstupy , které oslňují diváky po celém světě a jejichž základ vychází z tradice starší 2 000 let .

Show Čínský nový rok vytvořil známý německý producent Raoul Schoregge společně s dlouholetou choreografkou souboru Sun Qing Qing. Show loni v Německu vidělo během pouhých 10 dnů 20.000 diváků a pro velký úspěch se vrací znovu, a to rovnou na velké evropské turné, které díky Ticket Art přijíždí i do 6 českých městech. Show nabízí průřez všemi dispiplínami čínské akrobacie, od hadích žen až po tradiční masky, tance, žonglování, bojové umění nebo magie. 

Jako každá show Čínského národního cirkusu, i tato je lemována rámcovým příběhem . Skupina bývalých žáků Cirkusové akademie je na Nový rok kvůli sesuvu půdy uvězněna ve své bývalé škole, kde společně vzpomínají a slaví prostřednictvím toho, co umí nejlépe. A to tradiční čínskou akrobacií a kulturou.

Vystoupení Čínského národního cirkusu v evropských metropolích vidělo již více než 12 miliónů návštěvníků a soubor vždy sklízí bouřlivé neutuchající ovace po každém čísle. Je to způsobeno také unikátností projektu, umělci Čínského národního cirkusu nemají po světě žádnou konkurenci a nastavují opravdu vysokou laťku . Z hlediska počtu vystoupení a prodaných vstupenek je Čínský národní cirkus historicky nejúspěšnější celovečerní akrobatickou show.