Divadelní léto pod plzeňským nebem 2018

Divadelní léto pod plzeňským nebem 2018

Ne 1. července 2018 — Út 31. července 2018
Divadelní léto pod vánočním stromkem? Udělejte svým blízkým radost vánočním voucherem festivalu Divadelní léto pod plzeňským nebem. Jako novinka se na červenec 2018 chystá Cyrano s Michalem Dlouhým v titulní roli a zopakuje se i loňská úspěšná tragikomedie Akvabely. Majitelé voucherů si mohou ještě před spuštěním prodeje vstupenek na jaře 2018 vybrat datum představení i ta nejlepší místa.
Akvabely
Tři muži středního věku řeší své problémy v plavkách. V životě trochu plavou, a tak se synchronizují alespoň ve společném vodním tanci. Tragikomický příběh tří přátel, jejich manželek, milenek, milenců a vás. Akvabely Davida Drábka jsou nejlepší původní českou divadelní hrou roku 2004.
Hrají: Michal Štěrba, Bronislav Kotiš, Zdeněk Rohlíček, Diana Toniková, Andrej Polák, Jana Kubátová, Klára Krejsová, Antonín Procházka ml., David Kubát
Cyrano
Snad každý divák chce vidět Cyrana. Romantický příběh čisté a marné lásky až za hrob, opravdového přátelství, nefalšovaného hrdinství, odvahy a cti řadí Cyrana už několik století na špici světové klasiky. Každý herec si chce Cyrana zahrát! Dramatická báseň Edmonda Rostanda patří k vrcholům francouzského dramatu. Michal Dlouhý jako Cyrano na festivalu Divadelní léto pod plzeňským nebem 2018 je spojení, které slibuje nevídaný zážitek.
Režie: Ivan Řezáč, Scéna: Petr Kolínský, Šerm: Karel Basák, Hrají: Michal Dlouhý, Kamil Halbich, Petr Konáš, Antonín Procházka ml. a další