Divadlo na cucky: Představení o ničem

Divadlo na cucky: Představení o ničem

Pá 1. května
Divadlo na cucky, Dolní náměstí 23/42, Olomouc
V roce 2017 vznikl z iniciativy DW7, o.p.s. nový otevřený prostor pro kulturu v centru Olomouce – Divadlo na cucky. Stalo se tak i s nezanedbatelným přispěním vás – veřejnosti, která k tvorbě nové scény pomohla prostřednictvím crouwdfundingové výzvy Dolní vám a stovek dobrovolnických hodin. Pomůžete nám i tentokrát, kdy se potýkáme s výpadkem příjmu spojeným s koronavirovou nákazou?
Po zavření divadel a vyhlášení karantény jsme přišli o příjmy ze vstupného, pronájmu prostor a nemůžeme ani jezdit na zájezdy. Příští týdny pro nás budou náročné – chybí nám prostředky na úhradu provozních výdajů, řada herců působících tzv. na volné noze je zcela bez práce.
Ale ani v těchto těžkých časech nespíme. Naše divadlo se podílí na iniciativě Olomouc šije roušky, prostřednictvím které se soustředíme na dodání chybějících ochraných prostředků do olomouckých nemocnic a všude tam, kde jsou potřeba. Na Facebooku také pravidelně streamujeme Cucky pohádek před spaním, kdy naši herci předčítají dětem ze svých oblíbených knížek a připravujeme další živě vysílaný projekt. Pokud se o Divadle na cucky a našich aktivitách chcete dozvědět více, navštivte naše webové stránky:http://www.divadlonacucky.cz/.
Za koupi vstupenky děkujeme a těšíme se snad již brzy na viděnou opět v divadle! Vaše Divadlo na cucky