Dvojité W

Čt 13. června 16:00

Stojím v krajině a nevidím nic, tenisový míček letí, zasáhne mě nebo ne? Ano. Starodávné sídlo v povzdálí sousedí s obrovským mrakodrapem plným stážistek.
Jsem Angličanka nebo Američan? Proč jsme tady spolu? Jsme pokrytci nebo jen potřebujeme trochu čaje? Tajemná mrtvá zvířena vchází, aby mě vytrhla z vln štěkajícího davu toalet. Zkouším zastavit, ale stále jsem unavená. Hraju se světem šachovou partii. Vypili jsme všechno a chci se vyprázdnit. Co když je můj kolega prasák? Můžu ho ponížit? Můžu udělat ze svojí milenky postavu své knihy? Nezemře potom? Zemře mé já, když ho „zasebevraždím“ ve svojí povídce? Jsem pokrytec, když píšu? Vítej na dnešní prezentaci! Sebevražedkyně! Jsem šťastný?
Pravděpodobně vás už tohle nudí ale počkejte, až se odpravím. Potřebuju na toaletu, omluvte mě. V této inscenaci mám jenom malý šťěk, řekla Ema a protřela si tvář. Woolf nebo David, to je mi u čokodíry. Jen počkej, až si svlíknu svoje nové jeans. Prc. Není divu, že jsem si neudělala nehty, když jsem tady zavřená od rána do večera. To pak není čas na žádnou selfcare. Nebezpečí se stále přibližuje a tentokrát se zaměřilo na nehty. Pardon, to bude pro mě. Dejte mi dvě minutky. Vodu?
Wo wooooolf wofhafhafhafhafvrrrrrrrrrwwrrrrrrrwoooof vrafff něco tě raflo do nohy ne? Dáš si odpolední čaj nebo se pobliješ? Odpolední čaj jen černý s mlíkem a pak se poblinkáš.
Je mi líto dlouhých poznámek psaných rukou, už nesmím cestovat s deníkem.

Seznamujeme se s Wallacem a Woolf.

Upozornění: Inscenace obsahuje mlhostroj, vulgarismy a zpracovává téma sebevraždy. Pokud se divákům v průběhu představení udělá špatně, mohou z představení odejít.