Impro jam session s živou hudbou

Impro jam session s živou hudbou

Po 6. února 2023 20:00
Studio Maiselovka, Maiselova 4, Praha
Improvizace

420PEOPLE a Veronika Tököly uvádí další večer v podobě tanečního improvizovaného představení s živou hudbou Impro jam session, které proběhne 6. února od 20:00 ve Studiu Maiselovka.

V pořadí již pátý improvizovaný večer se bude nést v tématu „fúze“. Všechny tanečníky spojuje současný tanec, ale jejich kořeny sahají k rozdílným tanečním stylům a technikám. Společně s hudebníky vytvoří díky širokému spektru tanečních a hudebních žánrů zajímavý imaginární prostor odmítající předem očekávané hranice. Jak tanečníci využijí svůj rozsah, potenciál a zkušenosti? Na kolik se spojí taneční improvizace s tóny a rytmem houslí a kytary? Kdo převezme roli? Kdo bude udávat tempo? A kam až se dá touto experimentální fúzí tance a hudby dojít během jednoho večera?

Každý se může přijít podívat a inspirovat večerem, který už se stal ve Studiu Maiselovka očekávanou tradicí a oslavou taneční a hudební improvizace. Na scéně Studia Maiselovka se představí tanečníci: Veronika Tököly, Milan Herich, Andrej Štepita, Helena Arenbergerová s houslistou Jurajem Stierankou a kytaristou Martinem Hrubcem.