K

K

Ne 9. června 18:00
Jatka78, Jateční 1530/33, Praha
Délka: 70 min
Premiéra: 3. 10. 2023
Autor: Daniel Gulko
Režie: Daniel Gulko
Hrají: Aleš Hrdlička, Bára Halčáková, Ethan Law, Hannah Lennox, Jakub Ruschka, Jan Balcar, Jazmína Piktorová, Pavlína Podzimková, Saana Tolonen, Tomáš Brt

Co mají společného myší lidé, opice, úředníci a létající klavír? Nebudete tomu věřit, ale Franze Kafku. Přijměte pozvání na veselý i divoký výlet světem slavného spisovatele. Najděte smysl v chaotickém světě, kde nic není takové, jaké se zdá.

Ve spolupráci s francouzským režisérem Danielem Gulkem a divadlem Cahin-Caha přináší Cirk La Putyka multidisciplinární inscenaci s prvotřídní akrobacií, podmanivou původní hudbou, originálními maskami i kouzelnickými triky. Spojují se zde estetické prvky Kafkovy doby a současného světa a vzniká nový nestabilní svět, prosycený nelaskavostí a zákazy, ale zahalený zdvořilostí a absurditou naděje.

Mezinárodní obsazení tvoří cirkusoví umělci, hudebníci, tanečníci a zpěváci. Diváci se mohou těšit na zvířecí masky, klavír ve speciální roli a cirkusové disciplíny, jako jsou vzdušná akrobacie, pozemní akrobacie, cyr wheel, žonglování nebo perská tyč.

Upozornění: V představení je použit stroboskop.