Kdo se bojí postele

Kdo se bojí postele

dnes 19.00
Divadlo Na Maninách, Na Maninách 1525/32a, Praha
Komedie
Čtyři nezávislé příběhy, které spojují mezilidské vztahy, jedna postel a samozřejmě problémy. Komedie z pera Patricia Villalobose, autora povídek, divadelních her, filmových scénářů a divadelního režiséra.
Příběh první: Novomanželé se chystají na svou svatební noc. Ona k této důležité chvíli svého života přistupuje plna obav, předsudků a úzkosti. On má před sebou jediný cíl: konečně po osmi letech vztahu uskutečnit i jeho fyzickou stránku a dostat – nyní již svou novomanželku – do postele.
Příběh druhý: Šéfová je na služební cestě se svým podřízeným, který myslí pouze na práci. Šéfová se rozhodne předstírat nevolnost a využít všech možných způsobů jak by svého podřízeného svedla. Rozhodne se ubytovat v motelu u cesty....
Příběh třetí: Dvojice zlodějů se po vyloupení klenotnictví ukryje v hotelovém pokoji. Adrenalin, strach a napětí z právě prožitého nebezpečí a k tomu vědomí, že je hledá policie – to vše v každém z nich probudí naprosto nečekané a neznámé city, kterým jsou nuceni se postavit...
Příběh čtvrtý: Po dlouholetém monotónním a stereotypním vztahu se manželka rozhodne prolomit všednost a vztahu znovu dodat jiskru. Snaží se ze všech sil manžela vymanit z letargie a nezájmu, do kterého za ta léta zabředl. Jemu ale pokusy o změnu nejsou po vůli a tak začne dělat vše pro to, aby ho jeho manželka nedostala do postele a nedosáhla tak svého. Co bude dál?

Další termíny

St 5. května 2021 19.00
Zobrazit celý program divadla