KOZUB: BEZ URÁŽKY!

KOZUB: BEZ URÁŽKY!

Čt 29. prosince 2022 19:00
O2 Arena, Českomoravská 17, Praha
Největší hvězda nekorektního humoru současnosti, herec Štěpán Kozub, přidává druhé vystoupení v pražské O2 areně. 28. a 29. prosince 2022 předvede stand-up show Kozub: Bez urážky!

Fanoušci humoru na hraně i za hranou, kterým se nepodařilo ulovit vstupenky na beznadějně vyprodané stand-up vystoupení Kozub: Bez urážky! 28. 12. 2022 v pražské O2 areně, dostanou šanci právě teď. Kozub se totiž drží motta z plakátu „Bylo to moc? Ještě přidám.“. A tak tedy přidává. K první show 28. 12. 2022, na kterou už zájemci vstupenky neseženou, přibyla druhá 29. 12. 2022. Další tisíce fanoušků tak dostanou šanci zažít strhující představení plné humoru, který nezná hranice.


„Bylo to moc? Ještě přidám! Vyslyšel jsem tužby mých fanoušků i těch, kteří by mě nejraději vypnuli, a podle svého celoživotního motta jsem se rozhodl „ještě přidat“. Příští stand-up show tedy na základě nátlaku a veřejné poptávky zavítá do skromných prostor pražské O2 areny, a já se těším na další posouvání všech svých i vašich hranic,“ vzkazuje Kozub, jeden z Tří Tygrů z ostravského Divadla Mír.
Kozub si tedy se svou megashow nabitou absolutně nekompromisním humorem, vtipy černými jako samo srdce Ostravy a historkami, u kterých se budete červenat až za ušima, troufá i na jednu z největších hal ve střední Evropě, O2 arenu v Praze, a to rovnou dvakrát.

Stand-up show, která nemá v České republice obdoby, se bude konat 28. a 29. prosince 2022 v O2 areně v Praze.