Moravské divadlo Olomouc

Moravské divadlo Olomouc

Horní nám. 22, Olomouc
585 500 500 volat

Program divadla

Datum od
Datum do

Prosinec 2019


Ne 8
Splašené nůžky 19.00, Činohra
Po 9
Postřižiny 19.00, Činohra
Út 10
Tlustý prase 19.00, Činohra, Komedie
Čt 12
Cyrano z Bergeracu 19.00, Činohra
13
Lovci perel 19.00, Opera
So 14
Lovci perel 19.00, Opera
Ne 15
Kočičí hra 16.00, Činohra
Po 16
St 18
Tlustý prase 19.00, Činohra, Komedie
20
Kupec benátský 19.00, Činohra
So 21
Postřižiny 16.00, Činohra
Ne 22
Louskáček 14.30, Balet
Ne 22
Louskáček 19.00, Balet
St 25
Když se zhasne 19.00, Činohra
Čt 26
Louskáček 14.30, Balet
Čt 26
Louskáček 19.00, Balet
27
Mamzelle Nitouche 19.00, Opereta
So 28
Vzpoura nevěst 19.00, Činohra
Ne 29
Po 30
Così fan tutte 17.00, Opera
Út 31
Zvonokosy 16.00

Leden 2020


So 4
Sluha dvou pánů 19.00, Činohra
Ne 5
Po 6
Tlustý prase 19.00, Činohra, Komedie
St 8
Mamzelle Nitouche 19.00, Opereta
10
So 11
Splašené nůžky 16.00, Činohra
Ne 12
Její pastorkyňa 14.30, Opera
Út 14
Lovci perel 19.00, Opera
So 18
Zkrocení zlé ženy 16.00, Balet
Ne 19
Anička a bylinkové kouzlo 10.00, Pohádka
Ne 19
Anička a bylinkové kouzlo 14.00, Pohádka
Út 21
Noc na Karlštejně 19.00, Komedie
Čt 23
24
Dům Bernardy Alby 19.00, Činohra
So 25
Země úsměvů 19.00, Opereta
Ne 26
Orfeus v podsvětí 16.00, Opereta
Po 27
Dům Bernardy Alby 19.00, Činohra
Út 28
Giselle 19.00, Balet
St 29
Postřižiny 19.00, Činohra
31
Boží mlýny 19.00, Činohra

Únor 2020


So 1
Dům Bernardy Alby 19.00, Činohra
Ne 2
Zkrocení zlé ženy 14.30, Balet
Po 3
Lovci perel 19.00, Opera
Út 4
Čt 6
Tlustý prase 19.00, Činohra, Komedie
7
Splašené nůžky 19.00, Činohra
So 8
Kupec benátský 16.00, Činohra
Ne 9
Zkrocení zlé ženy 16.00, Balet
Út 11
St 12
Così fan tutte 19.00, Opera
14
Petr a Lucie 19.00, Činohra
So 15
Mamzelle Nitouche 19.00, Opereta
Ne 16
Po 17
Postřižiny 19.00, Činohra
Út 18
Dům Bernardy Alby 19.00, Činohra
Čt 20
Evžen Oněgin 19.00, Činohra
21
Cornevillské zvonky 19.00, Opereta
So 22
Cornevillské zvonky 19.00, Opereta
Ne 23
Krejčovský salon 19.00, Činohra
Út 25
Tlustý prase 19.00, Činohra, Komedie
St 26
Cornevillské zvonky 19.00, Opereta
Čt 27
Giselle 19.00, Balet
28
Postřižiny 19.00, Činohra
So 29
Jméno 19.00, Činohra

Podobná místa

Další divadla
Divadlo na cucky Divadlo na cucky Dolní náměstí 23/42
Divadlo Tramtarie Divadlo Tramtarie Hynaisova 554/11