Bohemian Burlesque Festival Bohemian Cabaret Praha

Bohemian Burlesque Festival Bohemian Cabaret Praha

Pá 11. listopadu 2016 19:30

Jen ti nejlepší z nejlepších světové i české burlesky se představí na této gala show v jedinečném barokním sále Boccaccio. Večer můžete zahájit ve velkém stylu s luxusní tříchodovou večeři, kteoru si užijete za doprovodu jedinečné kabaretní zpěvačky Amber Topaz z Anglie. Láhev na stůl je samozřejmě v ceně. Nebo můžete zvolit variantu VIP stolu s občerstvením a láhví v ceně. Standartní vstupenka na sezení je také k dispozici.

V tento večer si uřijete obě naše legendarní tanečnice Dirty Martini a Ladu Redstar, několik dalších hostů a mnoho dalšího. Oblékněte se noblesně at zapadnete a navíc můžete vyhrát ceny pro nejlépe oblečené diváky. Náš tajný koktejl bar bude servírovat jedinečné drinky vytvořené a pojmenované pouze pro naši akci.


The crème de la crème of world burlesque and cabaret will share the stage with the best of local talent in this glamourous show. Our headliners Dirty Martini and specil guest Lada Redstar will wow you with their larger then life acts. Come and get seduced by the the ultimate beauty of the magical baroque hall filled with glamourous performers while tasting superb dinner, canapés and cocktails