Brno Bezhlavě!

St 5. února 2020 19.30
ArtBar Druhý Pád, Štefánikova 836/1, Brno
Skupinová terapie brněnských traumat a duševních újem s městem Brnem spojených. Nejoblíbenější autorská inscenace divadla Druhý Pád.

Takže dobrý večer! Vítejte na naší skupinové terapii nazvané poněkud netradičně: BB – BRNO BEZHLAVĚ! Brněnské bolesti, brněnské blouznění... Půjde nám tedy o problémy brněnské. Klienti by tady měli zpracovat všechna svá brněnská traumata a duševní újmy s městem Brnem spojené, své brněnské závislosti, brněnské radosti i brněnské hořkosti. Terapie se odehraje prostřednictvím simulovaných divadelních scének, neboli etud. V těchto bezhlavě bizarních brněnských divadelních výjevech by se měli klienti dostat blíže ke svým zasutým brněnským pocitům a jaksi hlubinně se vnořit do své žité brněnské reality. A vyjít z naší skupiny ozdraveni.

režie: Vítězslav Větrovec
dramaturgie: Kateřina Menclerová
scénografie: Katarína Kováčiková
hudba: Jana Kalvodová
produkce: Tomáš Kadlec
hrají: Ondřej Hrbáč, David Kokosíno Horňák, Jana Filová, Jana Kalvodova, Petr Koldy Koláček, Vašek Dvořák, Klára Škrobánková, Zuzana Kuricova, Bohdan Špondr, Josef Juřík, Magali IsNot There, Michaela Jelínková, Honza Laichman, Ivo Krejčiřík, Lucie Posoldová