Champenoise / Wine for Help

Champenoise / Wine for Help

So 9. listopadu 2019 20.00
Divadlo Ponec, Husitská 24a, Praha
Hudebně-taneční show s hlubokou myšlenkou a cílem pomoct sourozencům vážně nemocných dětí prožít plnohodnotné dětství.
Soubor 420PEOPLE je spojením výjimečné interpretační úrovně, profesionality, promyšlené hravosti a odvahy, se kterou přivádějí na jeviště svých představení slovník současného tance a improvizaci jako součást tvorby.
„Talent století (Prof. Susann McDonald), Jana Boušková, jediná česká laureátka nejprestižnějších harfových soutěží světa a žádaná sólistka světových pódií.
Inovativní a progresivní soubor s českým mezinárodním repertoárem s jasným zřetelem na uchování původní tvorby Pavla Šmoka ve spolupráci s dlouholetou sólistkou a pedagožkou Kateřinou Dedkovou – Frankovou a baletním mistrem Igorem Vejsadou, to je Komorní pražský balet.
tYhle je česko-francouzský kolektiv umělců tvořících převážně v České republice. Soubor je platformou pro vyjádření se prostřednictvím performativního umění, tance, fyzického divadla a vizuálního umění. tYhle jsou v základním složení čtyři umělci, kteří sdílejí podobný pohled na současné umění: je nezbytné experimentovat a bořit hranice.
Squadra Sua se od založení v roce 2003 (R.Horák / R. Janč) věnovala krátkým komediálním a autorským výstupům na festivalech v ČR a v zahraničí, které vznikaly pro legendární pražský Festiválek jsem spokojenej aneb... v tomto duchu pokračuje Squadra Sua s vytvářením tzv. Miniatur - představení anebo skeče, které jsou koncipovány přímo na dané téma.
Jan Bendig odstartoval svou pěveckou kariéru v dětském sboru Boni pueri. V roce 2008 vyhrál ve Velké Británii pěveckou soutěž mladých talentů Academy Idol. České publikum si získal spojením latino hudby a romštiny.