Fantastické divadlo

Fantastické divadlo

Po 13. února 2023 19:00
Toby Giorno je hlavou mafiánské rodiny, která se věnuje pašování kokainu, ale poslední dobou se mu prostě nedaří. Nepomáhá mu ani manželka Vera, ani syn Zach, ani rodinný přítel, bodyguard a domácí mazlíček Tiran. Toby ale potřebuje dostat pět kilo kokainu do Makedonie a už mu nezbývá moc času.

Olívie Levy vede divadelní soubor s názvem Fantastické divadlo, jehož členové jsou lidé s různými speciálními potřebami -to může být velmi náročné, zvlášť když se rozhodnete s takovou skupinou zkoušet Romea a Julii od Williama Shakespeara. Aby toho nebylo málo, za pár dnů má celé Fantastické divadlo odjet na mezinárodní divadelní festival do Makedonie a hercům to pořád moc nejde.

Když mafiánská rodina (vydávající se za divadelní producenty), infiltruje Fantastické divadlo, vypadá to, že se všechny problémy snadno vyřeší. To by ale nesměla zasáhnout nevypočitatelná přírodní síla. Tedy dvě nevypočitatelné přírodní síly. Tou první jsou herci Fantastického divadla a tou druhou láska.

Komedii izraelského dramatika Gura Korena o tom, jak nás mohou ovlivnit lidé, které běžně ignorujeme a že někdy je lepší nechat předsudky a kokain doma, pro Moravské divadlo Olomouc režírovala Tereza Říhová. 

Délka představení: cca 1 hod. 40 min.