Národní divadlo
Zobrazit fotky

Národní divadlo

Národní 2, Praha

Program divadla

Datum od
Datum do

Prosinec 2019


St 11
La traviata 19.00, Opera
13
Prodaná nevěsta 19.00, Opera
So 14
Král Oidipús 19.00, Činohra
Ne 15
Juliette (Snář) 17.00, Opera
Po 16
Maryša 19.00, Činohra
St 18
Juliette (Snář) 19.00, Opera
20
Rusalka 19.00, Opera
Čt 26
Kytice 15.00, Činohra
Čt 26
Kytice 19.00, Činohra
So 28
Čert a Káča 11.00, Opera
So 28
Carmen 19.00, Opera
Po 30
Prodaná nevěsta 19.00, Opera

Leden 2020


St 1
Libuše 17.00, Opera
Čt 2
Pýcha a předsudek 19.00, Činohra
So 4
Osud 19.00, Opera
10
Carmen 19.00, Opera
Ne 12
Čert a Káča 11.00, Opera
Ne 12
Prodaná nevěsta 19.00, Opera
Út 14
Král Oidipús 19.00, Činohra
St 15
Maryša 19.00, Činohra
So 18
Kytice 14.00, Činohra
So 18
Kytice 19.00, Činohra
Ne 19
Sen čarovné noci 19.00, Činohra
St 22
Král Oidipús 19.00, Činohra
Čt 23
Turandot 19.00, Opera
24
Manon Lescaut 19.00, Činohra
So 25
Turandot 19.00, Opera
Ne 26
Maryša 19.00, Činohra
Po 27
Pýcha a předsudek 19.00, Činohra
Út 28
Kytice 19.00, Činohra
St 29
Turandot 18.00, Opera
Čt 30
Sen čarovné noci 19.00, Činohra
31
Lohengrin 18.00, Opera

Únor 2020


So 1
Pýcha a předsudek 19.00, Činohra
Ne 2
Lohengrin 17.00, Opera
Po 3
Rusalka 19.00, Opera
St 5
Sen čarovné noci 19.00, Činohra
Čt 6
Turandot 19.00, Opera
7
So 8
So 8
Ne 9
Ne 9
Prodaná nevěsta 19.00, Opera
Po 10
Út 11
St 12
Kytice 19.00, Činohra
14
Prodaná nevěsta 19.00, Opera
So 15
Jakobín 11.00, Opera
So 15
Maryša 19.00, Činohra
Ne 16
Jakobín 11.00, Opera
Ne 16
Werther 19.00, Opera
Po 17
Král Oidipús 19.00, Činohra
Út 18
Manon Lescaut 19.00, Činohra
St 19
Jakobín 19.00, Opera
Čt 20
Oněgin 19.00, Balet
21
Oněgin 19.00, Balet
So 22
Král Oidipús 19.00, Činohra
Ne 23
Oněgin 14.00, Balet
Ne 23
Oněgin 19.00, Balet
Út 25
Oněgin 19.00, Balet
St 26
Oněgin 19.00, Balet
Čt 27
Werther 19.00, Opera
So 29
Kytice 14.00, Činohra
So 29
Kytice 19.00, Činohra

Březen 2020


Ne 1
Pýcha a předsudek 19.00, Činohra
Po 2
Turandot 19.00, Opera
Út 3
Sen čarovné noci 19.00, Činohra
St 4
Dalibor 19.00, Opera
6
Oněgin 19.00, Balet
So 7
Manon Lescaut 14.00, Činohra
So 7
Manon Lescaut 19.00, Činohra
Ne 8
Oněgin 14.00, Balet
Ne 8
Oněgin 19.00, Balet
Po 9
Carmen 19.00, Opera
Út 10
Rusalka 19.00, Opera
St 11
Čt 12
Dalibor 19.00, Opera
13
Turandot 19.00, Opera
So 14
Pýcha a předsudek 19.00, Činohra
Ne 15
Kytice 15.00, Činohra
Po 16
Maryša 19.00, Činohra
Út 17
Oněgin 19.00, Balet
St 18
Prodaná nevěsta 19.00, Opera
Čt 19
Její pastorkyňa 19.00, Opera
20
Sen čarovné noci 19.00, Činohra
So 21
So 21
Ne 22
Král Oidipús 19.00, Činohra
Po 23
Carmen 19.00, Opera
Út 24
St 25
Čt 26
Piková dáma 19.00, Opera
Zrušeno
Čt 26
Requiem 19.00, Opera
27
So 28
Kytice 14.00, Činohra
So 28
Kytice 19.00, Činohra
Ne 29
Piková dáma 19.00, Opera
Zrušeno
Ne 29
Její pastorkyňa 19.00, Opera
Út 31

Duben 2020


St 1
Piková dáma 19.00, Opera
Zrušeno
St 1
Čt 2
Andrea Chénier 19.00, Opera
3
Pýcha a předsudek 19.00, Činohra
So 4
Andrea Chénier 17.00, Opera
Ne 5
Manon Lescaut 19.00, Činohra
Út 7
Král Oidipús 19.00, Činohra
St 8
Její pastorkyňa 19.00, Opera
Čt 9
Kytice 15.00, Činohra
Čt 9
Kytice 19.00, Činohra
10
Maryša 19.00, Činohra
So 11
Rusalka 19.00, Opera
Ne 12
Jakobín 14.00, Opera
Po 13
Sen čarovné noci 19.00, Činohra
Út 14
Turandot 19.00, Opera
St 15
Manon Lescaut 19.00, Činohra
Čt 16
Její pastorkyňa 19.00, Opera
17
Král Oidipús 19.00, Činohra
So 18
Oněgin 14.00, Balet
So 18
Oněgin 19.00, Balet
Po 20
Piková dáma 19.00, Opera
Zrušeno
Út 21
Prodaná nevěsta 19.00, Opera
St 22
Maryša 19.00, Činohra
Čt 23
24
Piková dáma 19.00, Opera
Zrušeno
24
Manon Lescaut 19.00, Činohra
Ne 26
Jakobín 11.00, Opera
Ne 26
Carmen 19.00, Opera
Po 27
Kytice 19.00, Činohra
Út 28
Pýcha a předsudek 19.00, Činohra
St 29
Čt 30
Dalibor 19.00, Opera

Květen 2020


So 2
Manon Lescaut 14.00, Činohra
Ne 3
Maryša 19.00, Činohra
8
Libuše 18.00, Opera
So 9
Prodaná nevěsta 17.00, Opera
Ne 10
Turandot 19.00, Opera
Po 11
Král Oidipús 19.00, Činohra
Út 12
Libuše 19.00, Opera
St 13
Carmen 19.00, Opera
Čt 14
Piková dáma 19.00, Opera
Zrušeno
15
So 16
Dalibor 17.00, Opera
Ne 17
Sen čarovné noci 19.00, Činohra
Po 18
Kytice 19.00, Činohra
Út 19
Turandot 19.00, Opera
St 20
Král Oidipús 19.00, Činohra
So 23
Piková dáma 17.00, Opera
Zrušeno
So 23
Carmen 19.00, Opera
Ne 24
Prodaná nevěsta 14.00, Opera
Po 25
Maryša 19.00, Činohra
Čt 28
Švanda dudák 19.00, Opera
29
Manon Lescaut 19.00, Činohra
So 30
Švanda dudák 19.00, Opera
Ne 31
Kytice 17.00, Činohra

Červen 2020


St 3
Švanda dudák 19.00, Opera
Čt 4
Rusalka 19.00, Opera
5
Prodaná nevěsta 19.00, Opera
So 6
Čarodějův učeň 14.00, Balet
So 6
Čarodějův učeň 19.00, Balet
Út 9
Čarodějův učeň 19.00, Balet
Čt 11
Švanda dudák 19.00, Opera
So 13
Čarodějův učeň 14.00, Balet
Po 15
Král Oidipús 19.00, Činohra
So 20
Carmen 19.00, Opera
Čt 25
Špalíček 19.00, Opera
26
Špalíček 19.00, Opera
So 27
Špalíček 14.00, Opera
So 27
Špalíček 18.00, Opera

Podobná místa

Další divadla
Divadlo Dobeška Divadlo Dobeška Jasná I. 6
Divadlo v Řeznické Divadlo v Řeznické Řeznická 662/17
Studio Hrdinů Studio Hrdinů Dukelských hrdinů 47